Návrhy obývacího pokoje, kuchyně, ložnice a chodby v Písku

Paní designérku Kristýnu Šimečkovou jsem si našla na webových stránkách, zavolala, sjednala si schůzku a bylo rozhodnuto. Paní Kristýna je velice milá, komunikativní a přátelská. Navrhla nám celý interiér rodinného domu, kde zrealizovala naše požadavky a přání a výsledek je famózní a za to jí moc DĚKUJEME!!!! Paní Kristýnu můžeme jen vřele DOPORUČIT, protože je to člověk na pravém místě. Ještě jednou děkujeme za skvěle odvedenou práci a doufáme, že spolu budeme spolupracovat i někdy v budoucnu.

stavební firma HOKR-STAV s.r.o.

www.hokr-stav.cz

Paní designérku Kristýnu jsem oslovila, protože se mi líbily její realizace na internetu. I když to bylo na poslední chvíli (náš byt se právě rekonstruoval a spoustu věcí už bylo hotových), paní designérka byla ochotná rychle reagovat a poradila nám spoustu nápadů a "vychytávek", které by nás vůbec nenapadly a hodně nám pomohly. Vše zpracovala do podrobné prezentace. Změny se týkaly jak praktických věcí (volba materiálů, sladění barev v interiéru, uspořádání kuchyňské linky), tak i volby dekoračních prvků. Paní designérce moc děkujeme za její výbornou spolupráci!

Andrea Pávová

www.fyzioterapeutka.cz

Krásná práce.

Návrhy CHALET a SUITE pro prezentaci prodeje RD Zádub.

Kristýna Šimečková pro náš nový rodinný dům navrhla krásnou, svěží, prostornou a moderní kuchyň. Kristýna nám doporučila kombinaci bílé matné barvy skříněk se světle šedou pracovní deskou a obložením a vodorovné horní skříňky. Jsme z barev absolutně nadšeni, sami bychom si je takto nevybrali, to samé platí i pro vodorovné skříňky.

Dispozice kuchyně je chytře vymyšlená, tvar do U celý prostor otevírá a zvětšuje tak celou místnost. Práce v kuchyni jde velmi přirozeně, po příchodu z nákupu je dost místa na vyložení věcí, to samé při přípravě pokrmů a vaření. Vždy je všechno po ruce.

V kuchyni oceňujeme kout na přípravu kávy s poličkami na espresso šálky, množství úložných prostor a krásně sladěné doplňky. Všechno k sobě ladí, od úchytek, přes spotřebiče až po osvětlení. V kuchyni je radost vařit. Je také radost se na ni dívat. Všechny návštěvy, které u nás jsou naši kuchyň obdivují a nikdo nevěří, že se jedná o kuchyň z Ikea. Rádi odkazujeme naše známé na www.kristynasimecek.cz. Těšíme se na spolupráci s Kristýnou na dalších místnostech našeho domu.

Návrh kuchyně, Horoměřice

K paní designérce jsem se dostala náhodou, přes internet, kdy jsem si vygooglila bytové designéry. Zavolala jsem třem a volba po telefonu padla právě na Kristýnu (sympatie po telefonu, šestý smysl). Spolupráce byla perfektní, první návštěva byla u nás v domě, kde jsem nastínila designérce moje představy. Již na první schůzce jsem věděla že má Kristýna styl práce a vkus, který se mi zamlouvá a je mi blízký. Po té probíhaly návrhy, debaty a nákupy... POKRAČOVÁNÍ V ROZHOVORU

Rekonstrukce rodinného domu, Praha-západ

Mile mě překvapila flexibilita, vzájemná informovanost a smysl pro detail, se kterým vše Kristýna hravě zvládala. Co mě také příjemně překvapilo, byl výběr lustrů v obývacím pokoji. Zprvu jsem byla zcela proti nim (na obrázku v katalogu se mi nelíbil jejich tvar a masivní brand Ikea), ale po návštěvě jejich obchodu jsem změnila názor a pořídila si rovnou dva kusy a lavičku v podobném designu. Hned po jejich montáži a správném naaranžování v místnosti, jsem kvitovala tento výběr s velkým povděkem. Další věcí, která mě úplně odzbrojila, byla ochota Kristýny pomoc mi s rozbalením konzolového stolku a smontovat ji hned na místě (žasla jsem nad její manuální zručností). Já jsem ušetřila čas a výdaje za hodinového manžela a ona viděla další posun k cíli.

Redesign bytu, Praha 4

Rozhodnutí oslovit Kristýnku a přizvat ji ke spolupráci bylo jedno z nejlepších rozhodnutí, které jsem při rekonstrukci bytu udělala. Hned při prvním setkání a konzultaci jsme našly společnou řeč. Kristýnka přesně pochopila moje představy a potřeby. Spolupráce a komunikace byla vždy rychlá, věcná a velmi příjemná. Velmi jsem ocenila začlenění stávajícího vybavení do rekonstruovaného interiéru. Výsledkem naší spolupráce je můj nový krásný byt, ve kterém je mi moc dobře. Veliký dík za všechno, Kristýnko!

Rekonstrukce bytu, Příbram

Svatební doplňky s.r.o. - kamenný obchod Praha a Troubelice

Kristýna je žena činu. 

Přišla, napila se, začala a odešla. 

Moje zadání bylo zútulnit a sjednotit barvy. Myslela jsem si, že za tu dvouhodinovou konzultaci budeme konzultovat nad “papírem”, ale Kristý se vrhla rovnou do díla. Během dvou hodin prošel náš obývák a kuchyň proměnou. A to vše se stávájícím nábytkem a dekoracemi. Byla jsem nadšená a zároveň to trochu brzdila (to jsem celá já), ale stálo to za to. 

Moc se mi líbí její přístup, přemýšlí a tvoří na místě, z pozvzdálí a nadhledu ladí detaily i celek. 

Máme doma velkou přeměnu, a vpodstatě za minimální investici /cena konzultace, nové stínidlo na lustr a dva rámečky na obrazy/. Poradila mi, jakým směrem se ubírat při výběru dekorací a barev. 

Je to úleva a mám jasno. Hodně mi pomohla. Děkuji velice. 

Kateřina Tůmová, fotografka

www.fotimslaskou.cz

Jan Stejskal, RK STEJSKAL.czMajitel realitní kanceláře

Jednorázové poradenství

Napsali mi

Dobrý den, Kristýnko, moc děkujeme, bylo to opravdu přínosné a už se těšíme, až zase vyrazíme do obchodů :-). Děkujeme i za odkazy a velmi dobré rady.

Redesign rodinného domu, Kladno

Schůzka pro nás byla moc milá a nápomocná, s přítelem jsme se shodli, že hodně věcí by nás ani nenapadlo, takže opravdu děkujeme za výborné tipy.

Redesign rodinného domu, Slaný

Změny v interiéru, které mi Kristýna navrhla, byly velice nápadité. Kristýna má úžasný dar naladit se na klientku a citlivě jí poradit. S lehkostí mi pomohla dotvořit svěží interiér, ve kterém je radost bydlet. Jsem s Kristýnkou velice spokojená a mohu ji vřele doporučit.

Redesign rodinného domu, Nymburk

Děkuji, moc jste mi pomohla a věřím tomu, že jestli se mi to povede nasměřovat do takového konceptu, co jsme včera navrhli, tak bude ten byt vypadat úžasně.

Zařízení pronájmu bytu, Hořovice

Ne všude píši, kdo je majitelem reference. Chráním soukromí majitelů a tak to má být, přesto mohu zaručit, že se jedná o autentická doporučení, které byly zaslány prostřednictvím e-mailu.